Bellaluna

INSTALACE NA PDW 2020
press to zoom
PDW 2020
press to zoom
BELLALUNA MOSAZ, EN FACE
press to zoom
BELLALUNA NIKL
press to zoom
SKICY
press to zoom
ZACHRÁNĚNÁ DVÍŘKA
press to zoom
1/1

Koncepce svítidla Bellaluna je založena na principu upcyklace, tedy ekologického využití vyřazeného materiálu nebo částí výrobků, které lze jen velmi obtížně recyklovat.

 

Světlo je tak manifestem jasného postoje k znečišťování ovzduší a plýtvání, zároveň získává díky specifickému designu jedinečnou uměleckou hodnotu. Stěžejním prvkem lampy je skleněné víko z dvířek od pračky různých tvarů a velikostí, které doplňuje elegantní pomosazený rám. Známky opotřebení obou materiálů se v novém kontextu mění na přednost a jsou zárukou jedinečnosti každého kusu. Drobné linie a škrábance na sklech vytváří jemnou abstraktní strukturu, která přímo kontrastuje s patinou kovového prstence. Svítidlo má celkově jemný výraz, který umocňuje zcela neviditelné spojení obou hlavních prvků a vzdušně působící závěsný systém. Lampa Bellaluna je vizuálně zajímavá a zároveň decentní. Vynikne tak v kavárnách, hotelových lobby i v luxusních rezidencích.

Rozměry jsou nasledující: průměr kruhu se pohybuje od 220 - 380 mm, hloubka 45 - 85 mm. Délka samonosné šňůry je max 1800 mm.

Váha produktu je 6 kg.