Bellaluna

INSTALACE NA PDW 2020
PDW 2020
BELLALUNA MOSAZ, EN FACE
BELLALUNA NIKL
SKICY
ZACHRÁNĚNÁ DVÍŘKA
1/1

Koncepce svítidla Bellaluna je založena na principu upcyklace, tedy ekologického využití vyřazeného materiálu nebo částí výrobků, které lze jen velmi obtížně recyklovat.

 

Světlo je tak manifestem jasného postoje k znečišťování ovzduší a plýtvání, zároveň získává díky specifickému designu jedinečnou uměleckou hodnotu. Stěžejním prvkem lampy je skleněné víko z dvířek od pračky různých tvarů a velikostí, které doplňuje elegantní pomosazený rám. Známky opotřebení obou materiálů se v novém kontextu mění na přednost a jsou zárukou jedinečnosti každého kusu. Drobné linie a škrábance na sklech vytváří jemnou abstraktní strukturu, která přímo kontrastuje s patinou kovového prstence. Svítidlo má celkově jemný výraz, který umocňuje zcela neviditelné spojení obou hlavních prvků a vzdušně působící závěsný systém. Lampa Bellaluna je vizuálně zajímavá a zároveň decentní. Vynikne tak v kavárnách, hotelových lobby i v luxusních rezidencích.

Rozměry jsou nasledující: průměr kruhu se pohybuje od 220 - 380 mm, hloubka 45 - 85 mm. Délka samonosné šňůry je max 1800 mm.

Váha produktu je 6 kg.